Çınar Panjur

Çınar Panjur Sistemleri, 2010 yılından beri İstanbul genelinde manuel ve otomatik panjur tamir servisi hizmeti vermektedir. Firmamız Bahçelievler Mahmutbey'deki merkezden İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm ilçelere uzman ekiplerle otomatik panjur ve otomatik kepenk sistemlerinin imalat, bakım ve onarım hizmetini götürmektedir.

Firmamız otomatik panjur sektöründe yıllarca hizmet vermiş deneyimli bir kadroya sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip ustalarımızla panjur sistemlerinin marka bazında yedek parça garantili hizmet vermekteyiz.

Panjur arızalarında 0534 312 56 96 nolu telefonumuzdan 7/24 saat servis yazdırabilirsiniz. Mobil ekibimiz en kısa sürede yerinde keşif yaparak kapı arızalarını yerinde gidereceklerdir.

İstanbul Panjur Servisi, yılların deneyimi ve bilgi birikimiyle panjur sistemlerinde imalat, montaj ve tamir işlerinde bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

20 yüzyılın başlarından itibaren panjur sektöründeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine yenilikleri aynı anda aktarma gayreti içerisindeyiz. Her işi yarım yapan değil, sadece kendi alanında uzmanlaşarak bir işi yapan bir anlayışla %100 müşteri memnuniyetini birinci ile çalışmaktayız. Yüksek düzeyli iletişimli bir kadro ile proje aşamasından satış sonrası servis hizmetine kadar, deneyimli ve eğitimli uzman bir ekip ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Marka bağımsız otomatik kapı tamirinde model ayırmaksızın mevcut kapı ve geçiş sistemlerinizin bakım onarımı garantili olarak yapmaktayız. Otomatik kapı sistemlerindeki kontrol kartlarının da onarımı için firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

Ülkemizde ürün ve yedek parça tedarik sıkıntısı bulunmayan dünya çapında kendini kanıtlamış dünya markaların yedek parçalarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca ülkemizin saygın yerli üreticilerinden panjur yedek parçalarını bizden tedarik edebilirsiniz.

Var olan panjur arızalarınız için tüm arayışlarınıza garantili çözüm istiyorsanız, size hizmet etmeye hazırız.