Bakırköy Panjur Tamiri

Bakırköy panjur tamiri ile eskiyen ve yıpranan panjurlarınızın tamirini profesyonelce yaptırabilirsiniz. Pencerelerde gerek görsellik açısından gerekse hava şartlarına karşı evleri korumak adına panjurlar bulunur. Fakat zamana ve kullanıma bağlı olarak panjurlarda bazı teknik sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunlar her ne kadar kolay gibi görünse de işin uzmanı tarafından ve doğru teknikler ile yapılmadığında daha büyük sorunlara neden olur. Firmamız sizler için profesyonel panjur onarım desteği sunmaktadır. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0534 312 5696 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

Bakırköy Otomatik Panjur Tamiri

Bakırköy otomatik panjur tamiri, yazlık, villa, daire, garaj kapılarında ve iş yerlerinde meydana gelen aksaklıkları gidermektedir. Sürekli olarak açılıp kapanan panjurlarda motor arızaları ve panjur ipi kopması gibi teknik sorunlar meydana gelir. Bu alanda yetiştirilmiş personellerimiz ile otomatik panjurlarınızın tamirini en kısa sürede tamamlamaktayız. Panjurlarınızın büyüklüğü küçüklüğü de arıza derecelerini ve onarım sürelerini etkiler. Bu nedenle tamire başlamadan önce mutlaka sizleri bu konu hakkında detaylı olarak bilgilendirmekteyiz.

Bakırköy Panjur Tamiri

Bakırköy Manuel Panjur Tamiri

Bakırköy manuel panjur tamirinde en çok tercih edilen firmamızdan panjur bakım ve onarım hizmetleri alabilirsiniz. Manuel olarak kullanılan panjurlar yanlış kullanıma bağlı olarak bozulmalar meydana gelebilir. Özellikle panjur iplerinde ve panjur raylarında meydana gelebilecek herhangi bir sorun panjurların tamamen dağılmasına ve bir daha kullanılmamasına neden olabilir. Bizler ilk etapta panjurlarınızın üst kısımlarını söküp yaşanan aksaklığın nedenini buluyor ve akabinde doğru tamir aletlerimiz ile panjurlarınıza tadilatını yapıyoruz.

Panjur Tamirinde Yedek Parça Temini

Panjur ve kepenk sistemleri imalatında lider konumda olan firmamız her marka panjur için yedek parça bulundurmaktadır. Panjurunuzdaki arızanın oluşum şekline ve sizin beyanınıza istinaden panjura ait yedek parça ile yerinde tamir hizmeti veriyoruz. Arıza çeşidine göre alet ve yedek parçayı temin ederek verilen konuma geliyoruz. Ayrıca tahmin edilenden farklı arızlara karşı da farklı yedek parçaları da beraberimizde getiriyoruz.

Tags